Čokoládová masáž

Čokoládová masáž

Horká čokoládová masáž je perlou mezi procedurami, která jsou omlazující a zkrášlující

Výborné spojení luxusu a detoxikační masáže

čokoláda pro masáž horkou čokoládou

..... První zmínky o čokoládě se objevily už u olmécké civilizace tisíc let před Kristem, ale první opravdový uživatelé jsou staří Mayové a Aztéci, kteří ji pěstovali jako pochutinu a hlavně pro její afrodiziakální účinky. Mimo to byly boby čokolády označovány jako symbol plodnosti a úrody.

..... Čokoláda obsahuje fenyletylamin, který se přes čokoládovou masáž dostává do těla a dodává tělu dobrou náladu, stimuluju v mozku tvorbu dopaminu a uvolňuje hormon štěstí – endorfin.

..... Čokoláda mimo jiné obsahuje i anti-oxidanty, které posilují imunitní systém, je vyjímečným prostředkem proti zimní depresi, stresu a špatné náladě. Čokoterapie pomáhá proti stresu a celkovému napětí.

..... Jelikož čokoláda obsahuje důležité prvky potřebné pro lidský organismus a je bohatá na minerály jako vápník, draslík a hořčík ale i vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty a kofein. Právě díky kofeinu je čokoládová masáž vynikající proti celulitidě. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí - vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku, příznivá reakce na činnost srdce, detoxikace, formování postavy.

..... Čokoládovocukrový peeling a následná masáž Vám prokrví, vyhladí a výrazně omladí pokožku, přinese pocit sebevědomí a krásy, zanechá Vaši pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády, která působí pozitivně na Vaši mysl.

Kontraindikace - kdy se nesmí masírovat

Alergie na čokoládu, horečnaté onemocnění, těhotenství, kožní infekce

 

výroba razítek trodat velkoplošný tisk bannerů programování www stránek