Med pro medovou masáž

Medová detoxikační masáž

..... Účinky medová masáže znali již staří Egypťané, Řekové či Římané. Je to starodávná léčivá metoda, kdy pomocí medu, který má silné detoxikační účinky dokážeme účinně odstranit škodlivé toxiny uložené hluboko v lidském těle.

Blahodárný vliv včelího medu spojený s masáží

masážní kameny pro masáž

..... Med obsahuje celou řadu důležitých vitamínu (B1, B2, B3, B5, B6, B8 aB9), sacharidů, vody a dalších složek jakou jsou minerály (hořčík, železo, draslík, vápník,mangan, chlór, sodík,...) a další řadu důležitých enzymů (sacharóza, směs antibiotických látek, estrogeny,…). Díky silným účinkům medu a správným kompresním hmatům se masáží tělo očistí, vyčistí se zanesené póry a pokožka se prokrví. Proto tato masáž významně prospívá našemu imunitnímu systému a má pro tělo vysoké léčivé účinky.

..... Medová masáž se provádí na zádech, přes důležité reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla. Pro ženy trpící celulitidou se výborně hodí i masáž stehen a hýždí, jelikož pravidelnou aplikací dochází k viditelnému úbytku celulitidy.

..... Medová masáž se osvědčila především v léčbě civilizačních chorob – revmatické onemocnění kloubů a svalů, bolest hlavy a migrénové stavy, deprese, chronický únavový syndrom, jaterní choroby či žaludeční poruchy.

..... Medová detoxikační masáž se provádí v leže, na břiše. Během masáže se med začne proměňovat v bělavě-šedou hmotu. V této hmotě jsou vyplavené škodliviny z těla. Nakonec Vás nechám chvíli odpočinout.

..... Po kvalitně provedené medové proceduře zůstává na pokožce velmi jemný medový mikrofilm. Klient se cítí lehce, příjemně, uvolněně a mírně unaven. Pokožka je jemná, hladká s příjemnou medovou vůní. Po masáži by se měl klient osprchovat pouze čistou vodou, aby medový povlak vydržel co nejdéle.

..... K dozvukům kvalitní masáže a prvotním známkám detoxikace patří příjemná lehká únava, mírná bolest hlavy či drobná vyrážka, u žen může dojít ke středně silným výtokům. Každý klient však reaguje individuálně, nemusí dojít k žádným negativním reakcím. Preventivně bychom měli masáž absolvovat jedenkrát měsíčně, při mírných obtíží jednou za dva týdny.

Kontraindikace - kdy masáž není vhodná

..... Masírovat se nedoporučuje pokud máte chřipku nebo horečnatý stav či nějaké jiné vážné zdravotní obtíže, kožní vyrážky (pásový opar), plísně na nohou, velké modřiny, křečové žíly, záněty kloubů či nádory, epilepsii či diabetes, onkologické onemocnění, onemocnění jater a ledvin, při poruchách srdeční činnosti, opilost či stavy pod vlivem psychotropních látek.

výroba razítek trodat velkoplošný tisk bannerů programování www stránek